تبلیغات
ایران تاپ ناب|دانلود موزیک، تاپ ناپ، دانلود فیلم،آشپزی،سریال،عکس،مستند - شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

ایران تاپ ناب|دانلود موزیک، تاپ ناپ، دانلود فیلم،آشپزی،سریال،عکس،مستند - شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

رزرو تبلیغــات

تعرفه تبلیغات
ایران تاپ ناب|دانلود موزیک،  تاپ ناپ، دانلود فیلم،آشپزی،سریال،عکس،مستند
تعرفه تبلیغات تعرفه تبلیغات

شمـا میتوانیــد برای دریافت آخرین مطالب و آگاهی از آخریـن اخبــار موزیـک در ایمیـــل خـود در خبــرنامـه ثـبت نـام کنــید

شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی


شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

در هالیوود زوج های زیادی وجود دارد که امسال خبر جدایی معروف ترین آن ها یعنی آنجلینا جولی و برد پیت در همه دنیا پخش شد. یکی از مهم ترین جنبه های دنیای سوپراستارها که مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد، زندگی خصوصی و شخصی آنهاست.

 

سال 2016 تنها سال عشق و ازدواج های ماندگار میان ستارگان هالیوود نیست بلکه زوج های زیادی عشق شان به پایان رسید و از هم جدا شدند. در اینجا برخی از شکست عشقی های ستاره های هالیوود را در سال 2016 برایتان آورده ایم.

 

نائومی واتس و لیو شرایبر
نائومی واتس و لیو شرایبر به مدت 11 سال با یکدیگر زندگی کردند و حاصل این زندگی مشترک، دو فرزند به نام های ساشا، 9 ساله، و سموئل، 7 ساله، است. آنها می گویند: «ما در چند ماه اخیر به این نتیجه رسیدیم که به نفع هر دویمان است که از هم جدا شویم. ما همدیگر را دوست داریم، بهم احترام می گذاریم و با هم در ارتباط خواهیم بود تا بتوانیم فرزندان مان را به در آرامش بزرگ کنیم.»
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

آنجلینا جولی و برد پیت
آنجلینا جولی و برد پیت، محبوب ترین زوج هالیوودی، از زمانی که فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» آغاز شد، با هم در ارتباط بودند و حال پس از سالها زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفتند. دعوای آنها زمانی شدت گرفت که آنها با هواپیمای شخصی شان در حال مسافرت بودند

 

که برد پیت یکی از فرزندانش را، پس از مصرف مشروبات الکی، مورد آزار و اذیت قرار داد.به گزارش پارس ناز  آنها هنوز هم سر فرزندان شان با هم به توافق نرسیدند.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت
جنیفر لوپز، پس از 5 سال زندگی با کاسپر اسمارت، بار دیگر مجرد شد. این طور به نظر می رسد که مقصر کاسپر اسمارت بوده است. گویا او تماشای مسابقات قهرمانی در لاس وگاس را به سفر با همسرش به نیویورک ترجیح داد.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

بروکلین بکهام و کلویی مورتز
شاید شما هم با این نظر موافق باشید که عشق های دوران نوجوانی دوام ندارند، آنچه برای بروکلین بکهام و کلویی مورتز اتفاق افتاد. بروکلین بکهام، پسر بزرگ دیوید بکهام، جدایی خود را از هنرپشه جوان هالیوود، کلویی مورتز، اعلام کرد.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودیتام هیدلستون و تیلور سوئیفت
طرفداران تیلور سوئیفت هم شاهدند که تیلور این بار بیش از همیشه عاشق به نظر می رسید اما گویا رابطه او با بازیگر مشهور، تام هیدلستون، آنطور که انتظارش را داشت، پیش نرفت. تیلور آنقدر به این رابطه امید داشت که نه تنها با خانواده تام ملاقات داشت بلکه یک بار لباسی به تن کرد که روی آن نوشته بود: «من ت.ه را دوست دارم». البته گزارشات حاکی از آن است که تنها تیلور این رابطه را تمام شده می داند.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

جاش گروبن و کت دنینگز
جاش گروبن و کت دنینگز، که یکی جذاب ترین زوج ها بودند، رابطه شان را پس از تابستان، به اتمام رساندند. جاش گروبن در سال 2014 در مورد کت گفته بود: «او واقعا فوق العاده است. موضوعات مختلفی است که ما می توانیم با هم در موردشان صحبت کنیم. من حوصله ام با او بی هیچ وجه سر نمی رود. انگار سرنوشت ما رو بهم گره زده اند.»
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

آریانا گراندی و ریکاردو آلوارز
خبر جدایی آریانا گراندی با ریکاردو آلوارز، یکی از اعضای گروه موسیقی اش، همه را شگفت زده کرد زیرا که آریانا در مصاحبه چند ماه پیش خود، کلی از ریکاردو تعریف کرده بود و گفت: «ما با هم شادیم. من واقعا با او دختر خوشبختی هستم.»
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

لیدی گاگا و تیلور کینی
پس از 5 سال زندگی مشترک، لیدی گاگا و همسر هنرپیشه اش، تیلور کینی، رابطه خود را به اتمام رساندند. لیدی گاگا در مورد او در مصاحبه ای در سال 2013 گفته بود: «او صمیمی ترین دوست من است و این خیلی خوب است که عشق زندگی ات، بهترین دوست ات نیز باشد.»

شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

دیانه کروگر و جاشوا جکسون
دیانه کروگر و جاشوا جکسون، پس از 10 سال زندگی مشترک، تصمیم به جدایی گرفتند. آخرین باری که آنها با هم روی فرش قرمز ظاهر شدند، ماه فوریه بوده است.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

نیکلاس کیج و آلیس کیم
اگر چه نیکلاس کیج و آلیس کیم در ماه ژانویه از هم جدا شدند اما نیکلاس کیج جدایی خود را از همسرش، پس از 12 سال زندگی مشترک، تا مدت ها اعلام نکرد. آنها یکدیگر را در سال 2004 در یک رستوران ملاقات و 2 ماه بعد با هم ازدواج کردند و حال صاحب یک فرزند پسر هستند.

شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

دمی لواتو و ویلمر والدراما
سالهاست که ما دمی لواتو و ویلمر والدراما را در کنار هم، به عنوان یک زوج، می بینیم. اما رابطه 6 ساله آنها در نهایت به پایان رسید. آنها در اینستاگرام خود نوشتند: «پس از 6 سال عشق و عاشقی ما تصمیم گرفتیم که به رابطه مان خاتمه دهیم. این تصمیم برای هر دویمان سخت بود اما فهمیدیم که اگر تنها با هم دوست باشیم، برای هر دویمان بهتر است. ما همیشه حامی هم خواهیم ماند.»
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

جانی دپ و امبر هرد
جدایی جانی دپ و امبر هرد همه را شوکه کرد. جدایی آنها مانند یک کابوس بود. امبر هرد اعتراف کرد که در طول ازدواج 15 ماهه شان، مدام از سوی جانی دپ مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. خوشبختانه کارهای طلاق آنها نیز به سرعت پیش رفت.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

پاریس هیلتون و توماس گراس
پاریس هیلتون، توماس گراس را نیمه گمشده روح اش نامیده بود اما این موضوع سال پیش صحت داشت و همه چیز در سال 2016 تغییر کرد. دلیل جدایی آنها دوری شان از هم بود. توماس در سوئد زندگی می کرد و پاریس هیلتون در لس آنجلس. طبیعی است با چنین فاصله ای، رابطه آنها به جدایی ختم شود.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

درو بریمور و ویل کوپلمن
گزارشات به دست آمده حاکی از آن است که درو بریمور سومین جدایی خود را تجربه می کند. او که در سال 2012 با ویل کوپلمن ازدواج کرده بود، از چند ماه پیش زمزمه جدایی را سر داد. اما تصمیم اش بر آن است که به خاطر دخترانشان با هم در ارتباط باشند.
شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

کلوئی کارداشیان و جیمز هاردن

شکست عشقی و جدایی زوج های مشهور هالیوودی

کلوئی کارداشیان از همسر بسکتبالیست خود، جیمز هاردن، جدا شد. کلوئی در مورد این جدایی می گوید: «من او را دوست دارم اما می خواهم واقع گرا باشم. او می خواهد متعهد باشد اما نمی تواند. پس بهتر است که اصلا نباشد.»

 


تاریخ : یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت: 11:31 ق.ظ
برچسب ها : ، ، ، ، ،
نظرات
gamefly free trial در تاریخ پنجشنبه 16 خرداد 1398 09:45 ب.ظ گفته:
An impressive share! I have just forwarded this onto a colleague who had been doing a little research on this.
And he actually bought me lunch simply because I stumbled upon it for him...
lol. So let me reword this.... Thank YOU for the meal!! But
yeah, thanx for spending the time to talk about
this issue here on your web site.
gamefly free trial در تاریخ سه شنبه 14 خرداد 1398 09:34 ب.ظ گفته:
I used to be suggested this website by way of my cousin. I am now not certain whether this post is written by means of him as nobody else understand such specified approximately my trouble.

You're wonderful! Thanks!
gamefly free trial در تاریخ یکشنبه 12 خرداد 1398 06:37 ب.ظ گفته:
I like the valuable info you provide on your articles.
I'll bookmark your weblog and take a look at once more right here frequently.
I am rather certain I'll be informed many new stuff right right here!
Best of luck for the following!
how to get help in windows 10 در تاریخ جمعه 10 خرداد 1398 02:41 ق.ظ گفته:
fantastic issues altogether, you simply won a emblem new reader.
What may you suggest in regards to your publish that you made a few days ago?
Any sure?
How do you get taller in a day? در تاریخ سه شنبه 17 مرداد 1396 07:17 ق.ظ گفته:
Everyone loves what you guys tend to be up too. This sort
of clever work and reporting! Keep up the good works guys I've added you guys to
our blogroll.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر